Stomatologia

Witamy w naszej Klinice

Twój uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, jaką ludzie zauważają. Połączenie sztuki i nauki stomatologii przez nasz zespół możę dać Ci piękny, zdrowy uśmiech o jakim zawsze marzyłaś/eś.

Nasi lekarze poświęcą Ci tyle czasu ile potrzeba na najlepszą opiekę dla każdego pacjenta niezależnie od wieku.

Staramy się dać najwyższą jakość, najbardziej komfortową opiekę stomatologiczną w relaksującym, nowoczesnym środowisku.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to sztuka i nauka projektowania wspaniałych uśmiechów. Obejmuje ona wszystkie aspekty stomatologii ogólnej, ze szczególnym naciskiem na pojedyncze zęby oraz ich ogólnej harmonii i równowagi w twoim uśmiechu.

Czytaj więcej

Profilaktyczna Stomatologia

Czyszczenie i regularne wizyty kontrolne, pozwalają zachować swój naturalny uśmiech na całe życie. Profilaktyka zaczyna się od kontroli płytki nazębnej i kamienia, główną przyczyną próchnicy i chorób przyzębia.

Czytaj więcej

Periodontologia

80 procent wszystkich dorosłych ma lub będzie mieć jakąś formę choroby przyzębia. Chorobą dziąseł lub chorobą przyzębia jest zakażenie tkanek otaczających i wspierających zęby.

Czytaj więcej

Stomatologia ogólna

Piękny uśmiech może zwiększyć swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości, co daje przewagę w swoich codziennych działaniach poprawiając swój zawodowy i osobisty wizerunek.

Czytaj więcej

Badanie Gerbera – zaawansowane rozwiązanie

Stawy skroniowo-żuchwowe łączą dolną szczękę, zwaną żuchwą, z kością skroniową. Niektórzy ludzie czują dyskomfort lub ból w mięśniach, które kontrolują funkcję żuchwy.

Czytaj więcej

Protetyka

Utrata zęba to nie koniec świata. Nowoczesne technologie pozwalają na zrekonstruowanie uzębienia pacjenta i stworzenie protetycznego szkliwa, które w wyglądzie i użyteczności niczym nie będzie różniło się od oryginału.

Czytaj więcej