Insignia

Najbardziej zaawansowanych technologia
Jak odciski palców, Twój uśmiech jest wyjątkowy. Dlaczego więc, Twoje leczenie ortodontyczne nie może być? Wyobraź sobie, idąc do sklepu szukasz leku na ból głowy, znajdujesz lek konkretnie dla Ciebie. Całkiem fajne, prawda?to jest włąśnie to, co robi Insignia dla aparatu … prawdziwie dostosowane podejście do leczenia ortodontycznego.

100% niestandardowe zamki i łuki
Insignia jest to zaawansowane oprogramowanie, które twój ortodonta wykorzystuje, aby stworzyć plan leczenia dostosowany do unikalnego uśmiechu. W rezultacie, masz w 100% dostosowane zamki i łuki do swoich zębów. W przeciwieństwie do 99% tradycyjnych zamków na rynku, które są ogólne i wyprodukowane, aby zmieścić wszystkie zęby, Insignia jest tak wyjątkowy, jak jesteś Ty. I to jest to niestandardowe podejście, które powoduje szybsze, bardziej precyzyjne leczenie.

Szybkie, wygodne Leczenie
Leczenie „Insignia” jest dostosowane do indywidualnego pacjenta. Każdy zamek jest wytworzony z największą dokładnością, aby mieć wpływ na ruch zębów w najbardziej optymalny sposób. Skutkuje to mniejszą liczbą wizyt w gabinecie, krótszymi wizytami i krótszym czasem leczenia.

Zacznij od końca w myślach
Czy nie byłoby miło, aby zobaczyć, jak Twój uśmiech bedzie wyglądał zanim jeszcze założysz aparat? Cóż, z Insignia jest teraz możliwe. Wykorzystując 3-D prezentację porządanej pozycji zębów, Insignia,uzględniając doświadczenie prowadzącego lekarza ortodonty, bierze pod uwagę symetrię twarzy i możliwości optymalizacji planu leczenia, co pozwala na wizualizację gotowego wyniku, zanim jeszcze bedzie założony aparat.

Precyzyjne, przewidywalne wyniki
Wreszcie, plan leczenia opracowany przez ortodontę przy użyciu Insignia wykorzystuje najdrobniejsze szczegóły, zapewnia szybkie, precyzyjne i przewidywalne wyniki.

Certyfikowani specjaliści
Ortodonci Insignia są członkami grupy wybranych którzy przeszli dodatkowe szkolenia i certyfikacji, aby zapewnić najlepszą dostępną opiekę nad pacjentem i piękny uśmiech dla Ciebie.

Insignia-Advanced-Header-2